Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

7. Çocuk Romatoloji Kongresi

15 Mart 2023 - 18 Mart 2023

7. Çocuk romatoloji kongresi

Değerli Meslektaşlarımız

Ülkemizde Çocuk Romatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz 15-18 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan 7. Çocuk Romatoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Çocuk Romatoloji’sinin temel ve güncel konuların tartışılacağı kongremizde Çocuk Romanoloji’si alanındaki dünyadaki son gelişmeleri yakından izlemek ve dünyadaki tüm Çocuk Romanologları ile ortak bir dil oluşturulması planlanmaktadır:

Çocuk Romanoloji’sinde hastalık yönetimi, yeni ilaçlar ve nadir hastalıkların tartışılacağı kongremizde ayrıca ülkemizde yürütülen Çocuk Romanoloji’si ile ilgili bilimsel çalışmaların sunulması ve tartışılması planlanmaktadır.

Hem bilimsel hem de sosyal bir şenlik niteliğinde düzenlenecek kongremizde Çocuk Romatoloji Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Çocuk Romatoloji Derneği

Detaylar

Başlangıç:
15 Mart 2023
Bitiş:
18 Mart 2023
Etkinlik Kategori:
Website:
https://cocukromatolojikongresi.org/tr/

Mekan

Trendy Lara Otel
Kundu Mahallesi, Tesisler Caddesi No:454
Antalya, Aksu 07112
+ Google Haritalar
Phone
0242 321 25 10
Duyuru

Çocuklara verilebilecek en güzel hediye aşıdır!

Söz konusu en değerli varlıklarımız olan ‘ÇOCUKLARIMIZ’ olduğunda konuya bilimden aldığımız güç ile birlikte sağduyu ve dikkatle yaklaşılması gerektiğini düşünüyoruz. Unutmayalım; aşı bir çocuğa verilebilecek en güzel hediyedir.