Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Avcı Ligin En Fazla Gol Atan, En Az Gol Yiyen Takımıyız

12 Ekim 2016 Dünya Artrit Günü - Çocuk Romatoloji Derneği basın toplantısi

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Avcı Ligin en fazla gol atan, en az gol yiyen takımıyızÖnemli olan bunu sürekli hale getirmekMedipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Derneği tarafından düzenlenen 12 Ekim Dünya Artrit Günü basın toplantısına katıldı.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Avcı Ligin en fazla gol atan, en az gol yiyen takımıyız, Önemli olan bunu sürekli hale getirmek.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Derneği tarafından düzenlenen 12 Ekim Dünya Artrit Günü basın toplantısına katıldı.

Düzenlenen basın toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı, Bu tarz organizasyonların içinde bulunmaya çalışıyorum. Geçen eğitim amaçlı bulunmuştuk, şimdi sağlık için buradayız. Selda Topal beni aradı, çok mutluyum. Spor çok önemli, spordan vazgeçmeden devam ettiklerinde her türlü hastalığın üstesinden geleceklerini düşünüyorum dedi.

Ligin en fazla yerli oyuncu oynatan takımıyız

Spor Toto Süper Lig’de 6 haftanın sonunda 16 puanla lider konumda olan Medipol Başakşehir hakkında da konuşan Abdullah Avcı, kısa, uzun ve orta vadede plan yapan bir takım olduklarını söyledi.

Herkes tarafından saygı gördüklerini ifade eden Avcı, Oyunlarımız her geçen gün gelişiyor. İki senedir ligi 4.’üncü sırada bitirdik. Avrupa Ligine bir adım attık. Bugün ligin 6 haftası, 5 galibiyet 1 beraberlik sahibiz. En fazla gol atan, en az gol yiyen takımız ligin en fazla yerli oyuncu oynatan takımız. Bunun karşılığını alıyoruz. Önemli olan kulübü geliştirebilmek, önemli olan yarış halinde olabilmek. Futbol ortamının ve kaosun çok olduğu biraz daha güzellikleri yaşatmak istiyoruz. Umarım bunu sürekli hale getirebilriz diye konuştu.


Kaynak

sondakika.com (http://www.sondakika.com/haber/haber-medipol-basaksehir-teknik-direktoru-avci-ligin-en-8847606). Son erişim 7 Mart 2017.

Benzer Haberler

Çocuk Romatoloji Derneği

Duyuru

Çocuk Romatoloji Derneği Olağan Genel Kurul İlanı

Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 05.04.2024 Cuma  günü saat 12:30’da Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde Yunus Müftü Salonu’nda yapılacaktır.